Zamówienia publiczne

Zamówienia publiczne

Witamy na stronie działu zamówień publicznych
Godziny pracy Działu Zamówień Publicznych: 7:30-15:05

PRZETARGI 2021r.
Uwaga: wszystkie postępowania wszczęte po 01.01.2021r. prowadzone są na platformie e-ProPublico pod adresem:

https://e-propublico.pl/

Uprzejmie informujemy, iż w celu zapewnienia sprawnej pracy Działu Zamówień Publicznych przedstawicieli Wykonawców zapraszamy w godzinach 8:00-14:00, po uprzednim kontakcie telefonicznym lub madowym. W sytuacji, gdy jesteście Państwo zainteresowani warunkami przystąpienia do przetargu, bądź w przypadku ewentualnych wątpliwości - prosimy o kontakt:
USK - ul. M. Sklodowskiej-Curie 24A (budynek A, V piętro, pokój nr 44): poczta e-mad ogólna: zarnowienia@uskwb.pl

USK - ul. M. Skłodowskiej-Curie 24A (budynek A, V piętro, pokój nr 44):
poczta e-mail ogólna: zamowienia@uskwb.pl

Piotr Bohdan Szyszło (kierownik) - tel. (85) 831 88 09,
e-mail: piotr.szyszlo@uskwb.pl
Urszula Jakimowicz- tel. (85) 831 88 10,
e-mail: urszula.jakimowicz@uskwb.pl
Emilia Harackiewicz - tel. (85) 831 88 12,
e-mail: emilia.harackiewicz@uskwb.pl
Iwona Wasilczyk - tel. (85) 831 83 88,
e-mail: iwona.wasilczyk@uskwb.pl
Martyna Maciejewska - tel. (85) 831 88 10,
e-mail: martyna.maciejewska@uskwb.pl
Ewelina Laszkiewicz - Wakuluk - tel. (85) 831 88 13,
e-mail: ewelina.laszkiewicz@uskwb.pl

Adres:

USK w Białymstoku
ul. M. Skłodowskiej-Curie 24A
15-276 Białystok

oraz

USK - ul. Żurawia 14:
poczta e-mail ogólna: zamowienia@uskwb.pl

Renata Czaczkowska - tel. (85) 740 94 33,
e-mail: renata.czaczkowska@uskwb.pl

Adres:
USK w Białymstoku
ul. Żurawia 14
15-540 Białystok